در چه مواردی باید از هولوگرام باریک استفاده کرد؟

هولوگرام

امروزه استفاده از هولوگرام بسیار رایج شده است و بسیاری از صنایع از این برچسب امنیتی برای نشان دادن اصالت و پلمپ بودن کالا استفاده می کنند. یکی از انواع هولوگرام که بسیار مورد استفاده می باشد، هولوگرام باریک است. در واقع این نوع از هولوگرام به دلیل کیفیت و ضریب امنیتی بسیار زیادی که دارد بسیار مورد استفاده است. در این پست به بررسی هولوگرام های باریک می پردازیم و شما را بیشتر با این نوع هولوگرام آشنا خواهیم نمود.

تولید این محصول نیازمند تکنولوژی های روز دنیا می باشد و شما می توانید برای پیاده سازی آن از شرکت های ارائه دهنده این خدمات استفاده نمایید. امروزه استفاده از انواع هولوگرام باریک به دلیل ضریب امنیتی بسیار بالایی که دارند در بسیاری از وسایل الکترونیکی، کارت های تخفیف و غیره استفاده شده و اگر شما نیز به دنبال آن هستید که امنیت محصولاتتان را تضمین کنید می توانید از این نوع هولوگرام استفاده نمایید. در واقع هولوگرام های باریک دارای ضریب امنیتی بالایی داشته و به این دلیل که نوع لیزر برای تولید این محصول خاص بوده و هذلول ها به هم نزدیک هستند، این نوع از هولوگرام می تواند برای شما گزینه ای مناسب باشد.

هولوگرم باریک چیست؟

آشنایی با هولوگرام باریک

مدل های فیزیکی برای هولوگرافی می بایست به یک محدوده تجزیه گردد (مانند مدل چوب و توپ برای ملکول ها ). این محدوده هولوگرام باریک نام دارد. زمانی یک هولوگرام باریک نامیده می شود که  فاصله ی میان سطوح هذلولی های متوالی از ضخامت رسانگرهای ثبت شده فرا رود. در این نقطه این مدل تجزیه می گردد زیرا دیگر مجموعه ای از سطوح هذلولی برای ثبت وجود ندارد. برای مثال هولوگرام های برجسته از چاپ مجموعه ای از الگوهای تداخلی بر روی صفحه های پلاستیک به وجود می آیند. این هولوگرام ها قابلیت تولید رنگ حقیقی را ندارند زیرا هیچ گونه انکساری در آن مشاهده نمی شود.

این سری از هولوگرام ها نیاز به دانش فنی و تخصص بسیار بالایی در تولید داشته و می توانند جایگزین خوبی برای هولوگرام های دیگر که ضریب امنیتی بالایی ندارند باشند. در صورتی که قصد دارید هولوگرام های باریک طراحی کرده و آن را برای کسب و کار خود خصوصی سازی کنید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و سوالات خود را در زمینه طراحی و تولید این دسته از هولوگرام ها بپرسید. همچنین امکان ثبت سفارش تولید این محصول به صورت انبوه برای شما فراهم شده است و شما می توانید از وب سایت ما برای این کار استفاده کنید. در ادامه به بررسی هولوگرام باریک و مزایایی آن می پردازیم.

ساخت هولوگرام های باریک

هولوگرام باریک از ثبت الگوهای تداخلی دو بعدی در میان اشعه ی مرجع و نور از شی روی صفحه ی رسانگر حاصل می شود. اگر فاصله ی هولوپلیت به میزان کافی از منبع s وs1 به دور باشد الگوی تداخلی دو بعدی بر سطح هولوپلیت که  شامل الگوی تداخلی دو شکافه یانگ می باشد به وجود می آید. ایت الگو شامل مجموعه ای از خطوط موازی تاریک و روشن که فرکانس فضایی شان بسته فاصله ی میان s وs1 و فاصله ی هولوگرام از s وs1، می باشد.

هولوگرام باریک

بررسی هولوگرام باریک و مزایای آن

استفاده از هولوگرام باریک همواره می تواند گزینه ای بسیار مناسب برای نشان دادن اصالت کالا می باشد. در صورتی که علاقمند به طراحی هولوگرام هستید و می خواهید تصدیق کالای تولیدی خود را به مشتریان نشان دهید، هولوگرام ها در انواع مختلفی مانند هولوگرام های باریک در دسترس شما می باشند و می تواند گزینه ای بسیار مناسب برای شما باشد. این دسته از هولوگرام ها با بهترین کیفیت تولید شده است و دارای چسبندگی بسیار مناسبی می باشد. در کل می توان گفت که برای کالای با ارزش بالا که شرکت می خواهد همواره از آک و باز نشدن آن اطمینان داشته باشد، هولوگرام های باریک می تواند گزینه ای بسیار مناسب باشد.

طراحی و پیاده سازی این سری از هولوگرام نیاز به تکنولوژی بسیار زیادی داشته و در صورتی که علاقمند به پیاده سازی آن دارید می توانید از کارشناسان ما در این زمینه سوالات خود را بپرسید. هولوگرام های باریک در مدل های مختلفی تولید می شوند و برای انواع مصارف می توانند گزینه ای بسیار مناسب به شمار روند. این کالا دارای طول عمر بسیار زیادی بوده و برای تضمین نگهداری پلمپ گزینه ای بسیار مناسب است.


موارد کاربرد هولوگرام های باریک

استفاده از هولوگرام های باریک امروزه بسیار رایج شده است و سفارش هولوگرام نوع باریک امروزه توسط بسیاری از شرکت ها انجام می شود. در واقع طراحی این هولوگرام به صورت صفر تا صد انجام می شود و شما می توانید با بهترین هزینه این محصول را خریداری کنید. در کل می توان گفت اگر که کسب و کار شما نیازمند هولوگرام کاملا خصوصی است که ضریب امنیتی بسیار بالایی داشته باشد و همچنین بتوانید در آن طرح های مربوط به کالا و کسب و کار خود را وارد کنید، هولوگرام های باریک می توانند گزینه ای بسیار مناسب باشند.

بررسی هولوگرم باریک

هولوگرام های باریک را می توان به عنوان یکی از بهترین محصولات عرضه شده در بازار معرفی نمود که برای انواع کالای الکترونیکی و پلمپ گزینه ای بسیار مناسب بوده و در مدل های مختلفی تولید می شوند. این محصول را می توان در انواع مختلف تهیه کرده و مورد استفاده قرار داد. در صورتی که برای استفاده از انواع هولوگرام باریک سوالی داشته باشید می توانید در این زمینه سوالات خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید. هولوگرام های باریک در انواع مختلفی تولید شده و در دسترس شما می باشند.


هزینه های مربوط به هولوگرام های باریک

استفاده از هولوگرام باریک به دلیل تکنولوژی های خاصی که در ساخت آنها استفاده می شوند با هزینه های مختلفی در بازار عرضه می شوند. در واقع می توان گفت که هولوگرام ها بر اساس نوع تکنولوژی و روش چاپ هزینه های مختلفی دارند. انواع هولوگرام های باریکی که در بازار عرضه می شوند بر اساس ابعاد و تعداد با قیمت های متفاوتی در بازار عرضه می شوند و دارای کیفیت بسیار زیادی می باشند. این هولوگرام ها در ابعاد مختلف تولید می شوند و می توانند برای صنایع مختلف مانند خودرو، قطعات خودرو، انواع وسایل الکترونیکی و هوشمند از آنها استفاده نمود.

این محصول با قیمتی بسیار مناسب برای مصارف مختلف می باشند. در واقع این محصولات بیشتر جنبه سرمایه گذاری داشته و باعث می شوند که مشتریان شما بتوانند راحت تر به شما اعتماد کرده و محصولات شما را بخرند. در صورتی که می خواهید در مورد هزینه های این محصول اطلاعات بیشتری کسب کنید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و یا از وب سایت ما در این زمینه استفاده کنید. هولوگرام های باریک در انواع مختلف تولید شده و دارای کیفیت بسیار زیادی می باشند.


هولوگرام باریک و یراش سنج

هم چنین آموختیم که مجموعه ای از خطوط موازی تاریک و ترانما یراش سنج نامیده می شوند. در هنگام ساخت هولوگرام های باریک نور از هرنقطه بر روی جسم s1 با منبع s تداخل پیدا می کند یراش سنج های دو بعدی را همانند الگوهایی در نواحی کوچک از هولوگرام را به وجود می آورد. بنابراین هر ناحیه از هولوگرام های باریک مجموعه ای از یراش سنج های تشکیل شده از تداخلات نور از هر نقطه بر روی شی با اشعه های مرجع است. شاخه ی ریاضیاتی به کار برده شده برای مطالعه ی هولوگرافی انتقالات fourier نامیده می شود و فرآیند تشکیل هولوگرام fourier synthesis نامیده می شود.

کار با هولوگرام باریک

هنگامی که هولوگرام با منبع s روشن می گردد هر ناحیه ی ابتدایی نور را برای بازسازی جبهه ی موج شی  شکست می دهد. اگر نور سفید برای روشن کردن هولوگرام به کار گرفته شود طول موج های متفاوت به زوایای متعدد شکسته می شوند و تصویر با طیف دنباله دار پوشانده می شود. بنابراین هولوگرام های پراکنشی بهتر با لیزرهای نوری مشاهده می شوند. در حقیقت بیش تر هولوگرام ها تا حدی باریک و کلفت هستند و به ترکیبی از توضیحات فیزیکی نیاز دارند.


کلام آخر

امروزه استفاده از انواع هولوگرام بسیار رایج شده است و شاهد آن هستیم که بسیاری از صنایع برای نشان دادن کیفیت کالای خود و اصالت آن از هولوگرام باریک و معمولی استفاده می کنند. در این پست به بررسی هولوگرام باریک پرداختیم و این سری از هولوگرام را بیشتر به شما معرفی کردیم. در صورتی که می خواهید یک هولوگرام با بالاترین ضریب امنیتی را خریداری و استفاده نمایید، می توانید هولوگرام های باریک را مورد استفاده قرار دهید.

خرید هولوگرام در واقع نشان دهنده اهمیت شما به اجناس تولید شده بوده و همچنین می تواند راه خوبی برای جلوگیری از جعل انواع کاغذ های بهادار مانند اوراق تخفیف و غیره می باشد. در صورتی که برای خرید هولوگرام و یا ثبت سفارش آن به اطلاعات بیشتری نیاز دارید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و در این زمینه با مشاورین ما مشورت نمایید. تمامی این خدمات با بهترین کیفیت به شما ارائه می شود.


آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1