برچسب نقره کوب

کاربرد چاپ نقره کوب

تاریخچه برچسب نقره کوب

برچسب نقره کوب یکی از ایده های لوکس و پیشرفته برای چاپ و تبلیغات بوده و امروزه بسیاری از صاحبان کار برای تبلیغ برند و محصول خود این روش را در اولویت انتخاب های خود قرار می دهند. این روش از پرکاربردترین و پرکارایی ترین ایده هایی می باشد که برای چاپ نوشته ها، آثار و تصاویر از آن استفاده می کنند.

چاپ نقره کوب به دو روش دستی و ماشینی اجرا می شود که روش ماشینی برای تیراژهای بسیار بالا مورد استفاده واقع می شود در حالی که از روش دستی برای چاپ لوح ها و تقدیرنامه ها استفاده می کنند. افراد می توانند به صورت اینترنتی سفارش خود را به ثبت رسانده و با هزینه های مقرون به صرفه تبلیغات مدنظر خود را به چاپ برسانند.

تاریخچه برچسب نقره کوب

برچسب نقره کوب

از زمان های بسیار قدیم تا به امروز مردم جوامع مختلف به دنبال راهکارهایی برای به ثبت رساندن نوشته ها و تصاویر خود می باشند که از زمان های گذشته شاهد هک کردن بسیاری از آثار بر روی سنگ ها، کوزه های سفالی، لوح ها و درون غارها می باشیم که از بزرگان و بسیاری از افراد معروف جهان برجای مانده است با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی هرساله روش ها و ایده های نوین برای بالا بردی سفارش چاپ هولوگرام ارائه می شود که امروزه برچسب نقره کوب و طلاکوب از جمله ایده هایی می باشد که مدنظر بسیاری از افراد قرار گرفته است.

این روش توسط زرگری به نام گوتنبرگ که دستگاهی برای چاپ برچسب های نقره کوب و طلاکوب را اختراع کرد در دنیا شناخته شد و در حال حاضر این روش چاپ آثار و نوشته ها و تصاویر بسیار محبوب بوده و مورد انتخاب افراد واقع می شود. برچسب نقره کوب و طلاکوب را می توان به عنوان یکی از لوکس ترین و زیباترین چاپ ها معرفی کرد که با توجه به سلیقه و پسند افراد پس از چاپ به عنوان قابی برای جای دادن آثار و نوشته مورد استفاده قرار می گیرد.

این روش چاپ با توجه به کاربرد و کارایی که دارد در حال حاضر توجه بسیاری از صاحبان کار و سرمایه گذاران را به سوی خود جذب کرده است و برای تبلیغ برندهای خود از این روش چاپ استفاده می کنند.

 برچسب نقره کوب

فرآیند چاپ نقره کوب

در این بخش می خواهیم شما را با فرآیند چاپ نقره کوب آشنا سازیم که به دو روش مختلف انجام داده می شود در روش اول که عموما به روش دستی شناخته می شود برای چاپ تعداد سفارش های پایین مورد استفاده قرار می دهند و در روش دوم که روش ماشینی می باشد برای تیراژهای بالا در نظر گرفته می شود؛ که با توجه به این که برچسب نقره کوب برای صاحب کسب و کار از اهمیت ویژه ای برخوردار است و می توانند از این طریق به تبلیغ محصول و حوزه کاری بپردازند روش دوم بسیار پاسخگو به نیاز های افراد می باشد.

چاپ نقره کوب به روش دستی: روش دستی را می توان برای تولید چاپ جلد کاتالوگ و کتاب، پایان نامه، لوح و غیره که در تعداد کمی مورد نیاز است بسیار مناسب بوده و کارایی بهتری دارد.

چاپ نقره کوب به روش ماشینی: این روش از نامش نیز پیداست برای چاپ های انبوه و در تعداد بسیار زیاد مورد استفاده قرار می دهند هم چنین با پیشرفت فناوری و تکنولوژی ماشین چاپ دیجیتال نیز تولید شده است که با بهره مندی از آن دیگر می توانید هر متن و طرحی را با توجه به سایز و فونت دلخواه خود به چاپ برسانید که این دستگاه چاپ هولوگرام با کیفیت بسیار بالا در کمترین زمان برچسب نقره کوب مدنظر شما را به چاپ می رساند.

 کاربرد چاپ نقره کوب

کاربرد چاپ نقره کوب


همانطور که در بخش های قبلی نیز اشاره کردیم برچسب نقره کوب دارای کاربرد و کارایی بسیار زیادی بوده و امروزه در بسیاری از چاپ های تبلیغاتی برای هر موسسه و کسب و کاری از این روش استفاده می کنند. از جمله کاربرد برچسب نقره کوب می توان به موارد زیر اشاره نمود:

در صورتی که قصد ارسال دعوت نامه رسمی به اداره و یا موسسه ای را دارید می توانید با افزون چاپ نقره کوب و یا طلاکوب برند و لوگو تان به مهر، دعوت نامه خود را شکیل تر و جذاب تر کنید.
با استفاده از نقره کوب و یا طلاکوب می توانید برای عناصر کلیدی و چاپ آرم هایی چون عنوان های مهم و اسلامی مدنظر و خاص اقدام نمایید.


برای دعوت مهمانان در جشن ها چون مراسم عروسی و تولد از چاپ نقره کوب استفاده کرده و تزیین و طراحی خود را زیباتر و شیک تر کنید.
چاپ نقره کوب برای طراحی بنرهای مخصوص عزاداری در روزهای خاص از سال نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

کیفیت چاپ نقره کوب

چاپ نقره کوب و طلاکوب از پرکارایی ترین ابزارهای تبلیغاتی بوده و جهت تبلیغات بر روی محصولات و بسته بندی ها مورد استفاده واقع می شود که افراد با توجه به سلیقه خود می توانند از آن بر روی بنرها، اشکال مربعی، دایره ای و بیضی شکل استفاده کنند. توجه داشته باشید که کیفیت چاپ نقره کوب و طلاکوب از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است چرا که کیفیت چاپ آن سبب جذب مشتریان و رضایت آنها خواهد شد از این رو شرکت های ارائه دهنده خدمات در این زمینه بایستی از به روز ترین امکانات و تجهیزات برای برچسب نقره کوب استفاده کرده و بهترین کیفیت را در فعالیت خود پیاده کنند. از جمله ویژگی های چاپ نقره کوب با کیفیت می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • ماندگاری بالا
  • چاپ در سایز و ابعاد های سفارشی
  • مقرون به صرفه
  • تاثیر بصری در رضایت مشتریان

سفارش برچسب نقره کوب

مشتریان و کاربرانی که قصد تبلیغ محصول و برند خود را دارند می توانند با انتخاب چاپ نقره کوب بهترین و لوکس ترین روش را برای تبلیغات استفاده کنند. با توجه به این که نقره کوب جایگاه ویژه ای در میان افراد جامعه دارد از این طریق به بهترین شکل ممکن می توان با ثبت نوشته ها و آثار خود با چاپ نقره کوب یادگاری بسیار زیبا و تاثیرگذاری را به افراد خواهید داد.

شما می توانید برای سفارش چاپ نقره کوب به صورت اینترنتی از وب سایت مربوطه اقدام نموده و در کوتاه ترین مدت زمان سفارش خود را دریافت کنید هم چنین قبل از هر گام می توانید پروژه های انجام شده را مورد مشاهده قرار دهید و در صورت مورد پسند بودن در جهت ثبت سفارش اقدام کنید.

هزینه برچسب نقره کوب

هزینه و قیمت چاپ نقره کوب از جمله مسائلی می باشد که برای بسیاری از افراد جای سوال بوده و قبل از سفارش به دنبال دریافت پاسخ خود هستند در این خصوص می توان گفت این روش چاپ یکی از مقرون به صرفه ترین و معقول ترین راه های چاپ بوده و شما می توانید با انتخاب چاپ برچسب نقره کوب در کنار بهره مندی از لوکس ترین ایده چاپ هزینه های مناسب و ارزانی را تقبل کنید.