برچسب های امنیتی هولوگرام و برچسب های ساخت دلارو

برچسپ های امنیتی و هولوگرام ها چه هستند؟

برچسب های امنیتی هولوگرام هایی با یک برچسب های امنیتی هولوگرام چاپ شده به دلایل امنیتی هستند.جعل برچسب های امنیتی هولوگرام ها و برچسپ های امنیتی بسیار دشوار است چرا که آن ها نسخه ی ثانی هولوگرام اصلی هستند که گران و تخصصی بوده و مستلزم تجهیزات پیشرفته ی تکنولوژیک هستند.

برچسب های امنیتی هولوگرام های سه بعدی مشکل ترین نوع برچسب های امنیتی هولوگرام برای جعل هستند,آن هم با ماشین هایی که میلیون ها دلار هزینه ی خریدن آن هاست.

برچسب های امنیتی هولوگرام

راه حل های برچسب های امنیتی هولوگرام لیپ من:

جعل هولوگرام های لیپ من بسیار دشوار است چرا که قادر به نگهداشتن تصاویر متحرک مانند انیمیشن است.هولوگرام های لیپمن از مواد منحصر به فردی ساخته میشوند که خریدن آن ها دشوار بوده و برای تولید نیاز به تجهیزات گران قیمتی دارند. این راه حل ها به عادت تبدیل میشوند تا با نام تجاری و نیازهای بسته بندی جور درآیند.خصیصه های آشکار و نهان ضدجعل در آیزن جاسازی شده اند. از آنجا که این فرآیند بر اساس فوتوگرافی بوده و طراحی آن بسیار انعطاف پذیر بوده و میتوانند تصاویر انسان,حیوان و یا تصاویر انتزاعی باشند.

برچسب هولوگرام لیپ من براساس تکنیک یک رنگ قدیمی فوتوگرافیک بوده و فوتوگرافی تداخلی یا لیپ من نامیده میشود.درسال هزار و هشت صد و نود و یک توسط گابریل لیپ من اختراع شد.او جایزه ی نوبل فیزیک را در سال هزار و نهصد و هشت دریافت کرد.فوتوگرافی لیپ من اولین تکنیکی بود که توانست فوتوگرافی های رنگی را مستقیما از طریق دوربین ضبط کند.

کاربرد برچسب های امنیتی هولوگرام

هولوگرام های امنیتی چه کاری میتوانند انجام دهند,برچسپ ها میتوانند درچه مواردی استفاده شوند و چگونه میتوانند محصولات,نام تجاری و اسناد مارا محافظت کنند. در ساختار متفاوت و اندازه ها و طرح های متفاوت در دسترس بوده و یک هولوگرام امنیتی سه بعدی میتواند در اشکال مختلف وجود داشته تا با تجهیزات بسته بندی و نام تجاری منحصر به فرد متناسب باشند.تعدادی از خصایص ضد جعل آن ها نیز به صورت آشکار و نهان در آیزن جاسازی شده اند.

کاربرد برچسپ های امنیتی و هولوگرام

خصایص برچسب های امنیتی هولوگرام:

 • تصاویر سه بعدی شفاف,با عمق و پهنای افقی و عمودی.
 • ساخته شده از مواد منحصر به فرد و فرآیندی دقیق.
 • استفاده ی آسان.
 • بدون نیاز به بیننده یا خاننده ی خاص.
 • امنیت چندلایه با استفاده از تکنولوژی آشکار و نهان
 • فرآیند تولید بالا.
 • بسته بندی امنیتی, برچسب های امنیتی هولوگرام سه بعدی

کولرها جایگاه مدیریت تولیدی,با تولید برنامه ی ضمانت تجاری برای نام های تجاری کولرهارا داراست.هدف این برنامه جلوگیری از جعل کولرها و عدم ترغیب واردات غیرقانونی است.

کولرهای دوپنت آیزن را بعنوان اساس برنامه شان انتخاب کرده اند.

ضمانت تجاری در تکنولوژی هولوگرافی

برنامه ی ضمانت تجاری از تکنولوژی هولوگرافی سه بعدی آیزن بعنوان یک کد جاسازی شده استفاده کرده است تا به محصولات بزرگ تر اجازه ی پیگیری و ردیابی را بدهد.

مدیریت تجارت جهانی دوپنت,دیانا پیکو گفت:ما با اجرای اندازه هایی برای کوتاه کردن این فرآیند جایگاه مدیریت را تعیین میکنیم و  دیگر تولیدات دنباله روی ما خواهند بود.

روکش برچسب های امنیتی هولوگرام های متداول:

برای برخی تولیدات مانند شراب ها,مواد دارویی,عطرها و لوازم آرایش,محصولات مصرفی مانند غذا و کالا کاربرد دارد.

چسپ روی جعبه-آیزن در برچسب های امنیتی هولوگرام:

هرچیز با ارزشی میتواند جعل شود.بسته بندی میتواند با برچسپ های هولوگرافیک  سه بعدی امن تر باشد.آن ها میتوانند در طول فرآیند تولیدیا احتمالا در طول پخش تولیدات به محصول افزوده شوند.

کاربرد برچسپ های تخصصی برچسب های امنیتی هولوگرام عادی:

آیزن,تکنولوژی ضد جعل با استفاده از برچسپ های هولوگرافیک سه بعدی منحصر به فرد با طراحی متداول برای بازبینی مستقیم سندیت آن را آشکار و سریع میسازد.این طراحی متناسب به مشتری اجازه میدهد تا خر چهار طرف شی سه بعدی را ببیند و به سرعت آن را تایید کند.

 • تایید محصولات را ساده و مستقیم میکند
 • جذب پهنای یه بعدی پیچیده و حرکات آن
 • به آسانی با خصایص روکش آن تکمیل میگردد
 • اگر برچسپ امنیتی کنده شده است از خرید آن محصول دوری کنید

آیزن نقطه ها را بشمارید:

در ساختارها و طرح ها و اندازه های مختلفی در دسترس میباشد.تیم ما میتواند یک راه حل قابل استفاده ترتیب دهد تا با نام تجاری و الزامات بسته بندی شما متناسب باشد.

برچسب های امنیتی هولوگرام به دو دسته مجزا تقسیم میشوند:

تصویر ثبت شده در برچسب های امنیتی هولوگرام:

از هر تصویر ثابت؛ آرم، تصویر و غیره از هر هولوگرام نشان داده میشود.

این نوع معمولا یک طراحی سفارشی برای مشتری است و فقط در اسناد شرکت خود استفاده میشود. تولید کنندگان هولوگرام معمولا “خانه” طراحی هولوگرام ثبت شده خود را دارند که برای پرینترهای امنیتی به عنوان یک هولوگرام عمومی در هر سند امن استفاده می شود. این باعث صرفه جویی در هزینه ایجاد یک طراحی سفارشی و سفارش حداقل مقدار فویل است که معمولا بیش از برخی از مشتریان همیشه استفاده می شود.

عکس تصویر زمینه در برچسب های امنیتی هولوگرام:

همانطور که با یک رول کاغذی دیواری، برای ایجاد یک الگو تصویر به شکل مداوم تکرار میشود. مزیت این نوع فویل این است که شکل های سفارشی را میتوان از آن جدا کرد و آن را بسیار متنوع درست کرد. باز هم هزینه ایجاد شده توسط یک مشتری صرف نخواهد شد، اما بر تعداد سفارشها افزوده میشود، و آن را برای کاربران کوچکتر مقرون به صرفه تر میکند.

رنگ ها در هولوگرافی

در هر یک از موارد فوق و یاد شده، برچسب های امنیتی هولوگرام ها بیشتر به انواع گرافیکی تقسیم میشوند:

 • 2D: یک تصویر ثابت دو بعدی است که هنگامی که در معرض منبع نور قرار بگیرد تغییر رنگ میدهد.
 • 3D: عمق سه بعدی است، و ظاهر لایه های مختلف را طراحی میکند.
 • 2D-3D: ترکیبی از یک تصویر ثابت دو بعدی و عمق 3D است.
 • نقطه ماتریکس: مانند 2D، اما با جزئیات پیچیده تر از جمله میکروفون است.

رنگ های ثابت:

در حال حاضر امکان داشتن رنگ های ثابتی در یک طراحی وجود دارد که اجازه میدهد تا رنگ های شرکت ها، در هر زاویه ای که هولوگرافی در آن دیده میشود را حفظ کند درحالی که بقیه تصویر از طیف رنگین کمان که معمولا با هولوگرام در ارتباط است تغییر کند.

برچسب های امنیتی هولوگرام های رنگ ثابت یکی از بهترین راه های جلوگیری از تقلید تقلبی است

2D و 3D به سادگی شایع ترین نوع هولوگرام هستند که حاوی دو یا چند تصویر است که به گونه ای قرار میگیرند که هر کدام به طور متناوب بسته به زاویه دید قابل مشاهده هستند،

نمایش اثرات خاص چند سطحی، و چند رنگ که دارای یک یا دو سطح از گرافیک به نظر میرسند که در بالا یا در سطح برچسب های امنیتی هولوگرام شناور است و به عمق توهم نفوذ میکند.

تصاویر پنهان:

تصاویر پنهان و یا “پنهان” تنها در زاویه خاص(معمولا تند:حاد)دیده میشوند و یک بررسی بسیار محرمانه از صحت و درستی را ارائه میدهند.

میکروتکنس و نانوتکنس:

برچسب های امنیتی هولوگرام های ماتریس نقطه میتوانند میکوکتوم را در اندازه های 50 تا 150 میکرون تعبیه کنند. میکروتکنس های کوچکتر از 50 میکرون، به عنوان نانوتکنس نامیده میشوند و تنها با میکروسکوپ قابل مشاهده هستند و باعث میشود که آن ها یک ویژگی پنهانی بسیار محرمانه باشند.

تلنگر تصویر:

این یک اثر دو یا سه کاناله هولوگرام های 2D  و 3D  است که تصویرهای مختلف را از زوایای مختلف نشان میدهد.ترکیبی از تصاویر 2D و 3D و تلنگر میتواند جلوه های بصری  و اثرات بسیار قابل توجهی ایجاد کند.

تصاویر لینوک پنهان Laser Readable CLR:

تصاویر CLR از یک دستگاه لیزر ساده برای تایید درستی و صحت هولوگرام استفاده میکنند.

دو نوع وجود دارد: پویا و چند منظوره

 • CLR پویا از قطعات قابل خواندن لیزری استفاده میکند و به عنوان دستگاه کنترل در طول سطح برچسب های امنیتی هولوگرام حرکت میکند.
 • تصاویر CLR چندگانه و چند منظوره، تصاویر خاصی را روی صفحه نمایش دستگاه کنترل تولید میکنند.

تصاویر پنهان و مخفی نیز ممکن است به عنوان بخشی از برچسب هولوگرام ایجاد شوند.دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1