برچسب امنیتی

برچسب امنیتی چیست؟

برچسب امنیتی چیست ؟ در واقع هولوگرام های امنیتی برچسپ هایی با یک هولوگرام چاپ شده به دلایل امنیتی هستند.جعل هولوگرام ها و برچسپ های امنیتی بسیار دشوار است چرا که آن ها نسخه ی ثانی هولوگرام اصلی هستند که گران و تخصصی بوده و مستلزم تجهیزات پیشرفته ی تکنولوژیک هستند.

هولوگرام های سه بعدی

هولوگرام های سه بعدی مشکل ترین نوع هولوگرام برای جعل هستند,آن هم با ماشین هایی که میلیون ها دلار هزینه ی خریدن آن هاست.

هولوگرام لیپ من

جعل هولوگرام های لیپ من بسیار دشوار است چرا که قادر به نگهداشتن تصاویر متحرک مانند انیمیشن است.هولوگرام های لیپمن از مواد منحصر به فردی ساخته میشوند که خریدن آن ها دشوار بوده و برای تولید نیاز به تجهیزات گران قیمتی دارند. هولوگرام لیپ من براساس تکنیک یک رنگ قدیمی فوتوگرافیک بوده و فوتوگرافی تداخلی یا لیپ من نامیده میشود.درسال هزار و هشت صد و نود و یک توسط گابریل لیپ من اختراع شد.او جایزه ی نوبل فیزیک را در سال هزار و نهصد و هشت دریافت کرد.فوتوگرافی لیپ من اولین تکنیکی بود که توانست فوتوگرافی های رنگی را مستقیما از طریق دوربین ضبط کند.

برچسب امنیتی
برچسب امنیتی

کاربرد برچسب امنیتی

برچسب امنیتی چکاری میتوانند انجام دهند,برچسپ ها میتوانند درچه مواردی استفاده شوند و چگونه میتوانند محصولات,نام تجاری و اسناد مارا محافظت کنند.
در ساختار متفاوت و اندازه ها و طرح های متفاوت در دسترس بوده و یک هولوگرام امنیتی سه بعدی میتواند در اشکال مختلف وجود داشته تا با تجهیزات بسته بندی و نام تجاری منحصر به فرد متناسب باشند.تعدادی از خصایص ضد جعل آن ها نیز به صورت آشکار و نهان در آیزن جاسازی شده اند.

ویژگی های برچسب امنیتی

تصاویر سه بعدی شفاف,با عمق و پهنای افقی و عمودی.
ساخته شده از مواد منحصر به فرد و فرآیندی دقیق.
استفاده ی آسان.
بدون نیاز به بیننده یا خواننده ی خاص.
امنیت چندلایه با استفاده از تکنولوژی آشکار و نهان
فرآیند تولید بالا.

چاپ لیبل بسته بندی

برچسب امنیتی هولوگرام سه بعدی در کولرها

بسته بندی امنیتی , برچسپ های هولوگرام سه بعدی کولرها جایگاه مدیریت تولیدی,با تولید برنامه ی ضمانت تجاری برای نام های تجاری کولرهارا داراست.هدف این برنامه جلوگیری از جعل کولرها و عدم ترغیب واردات غیرقانونی است.کولرهای دوپنت آیزن را بعنوان اساس برنامه شان انتخاب کرده اند.برنامه ی ضمانت تجاری از تکنولوژی هولوگرافیک سه بعدی آیزن بعنوان یک کد جاسازی شده استفاده کرده است تا به محصولات بزرگ تر اجازه ی پیگیری و ردیابی را بدهد.

کاربرد هولوگرام های متداول

برای برخی تولیدات مانند شراب ها,مواد دارویی,عطرها و لوازم آرایش,محصولات مصرفی مانند غذا و کالا کاربرد دارد.هرچیز با ارزشی میتواند جعل شود.بسته بندی میتواند با برچسپ های هولوگرافی سه بعدی امن تر باشد.آن ها میتوانند در طول فرآیند تولیدیا احتمالا در طول پخش تولیدات به محصول افزوده شوند.

کاربرد برچسپ های هولوگرام های عمومی

آیزن, تکنولوژی ضد جعل با استفاده از برچسب امنیتی هولوگرافی سه بعدی منحصر به فرد با طراحی متداول برای بازبینی مستقیم سندیت آن را آشکار و سریع میسازد.این طراحی متناسب به مشتری اجازه میدهد تا خر چهار طرف شی سه بعدی را ببیند و به سرعت آن را تایید کند.