برچسب های هولوگرافیک

برچسب هولوگرافیک

کاربرد برچسب هولوگرافیک بسته به نوع محصول و محافظت از آن و برای جلوگیری از استفاده های غیرقانونی از محصول انواع متعددی از برچسب های هولوگرافیک نشان دار ارائه می شود. همه نوع برچسب های نشان دار به غیر از نوع هولوگرافی آن در سه نمونه ی چاپی ارائه می شود: چاپ کامل، چاپ نیمه کامل و چاپ مجدد.
تمامی ابزار بسته بندی را فراهم ساخته ایم و همچنین بر مواد چسب دار ساخته شده تحت نظر مدیران جهانی در بخش صنعت اتکا کرده ایم. مفتخریم که این محصولات تمامی نیازهای کیفی و کاربردی مشتریان را پاسخگو خواهد بود.


نشان هولوگرافی

  • این نشان ها بر اساس استانداردهای هولوگرام ساخته شده در شرکت تولید شده اند.
  • منحصر به فرد بودن این نشان ها با نسخه ی اصلی هولوگرافی که شامل محافظت در برابر کپی برداری غیر مجاز می باشد، اثبات گردیده است.
  • محافظت از جعل نشان ها از لحاظ مجازی امکان پذیر نمی باشد.
  • الگوی این نشان ها در هنگام جداسازی بر روی برچسب باقی می ماند.
نشان هولوگرام

نشان های ابطال پذیر نقره ای

این نوع نشان ها از شناخته ترین نوع به شمار می آیند. در هنگامی جداسازی این نشان ها الگوی آن بر روی برچسب هولوگرام و یا پایه ی اصلی باقی می ماند.


نشان های سفید ps

  • برای محافظت از این نشان ها یک پلیمر ابری با یک لایه ی مستحکم از چسب آکریلیک مورد استفاده قرار می گیرد.
  • این نشان ها در هنگام جداسازی به آسانی تخریب می شوند.

نشان های سفید HOLO-PS

  • این نشان ها ترکیبی از یک هولوگرام ویک نشان محافظتی خود تخریب است.
  • در این نوع هولوگرام به صورت یک نوار باریک در امتداد لبه ی کوچک نشان قرار گرفته شده است .
  • محصول نهایی ویژگی های یک نشان (مهر) با بالاترین درجه ی معتبر را دارد.

برچسب های هولوگرافیک در فویل دارای الگو

برچسب های هولوگرافیک سفارشی می توانند به بسته بندی، درخشش و زرق و برق اضافه کنند و باعث شوند که احتمالاً محصول شما بیشتر توجه مشتریان را به خود جلب کند. فویل هولوگرافیک به غیر از جذابیت بصری، می تواند روی ادراکات مربوط به محصول یا برند شما هم تأثیر گذار باشد که این به دلیل ظاهر و احساس با کیفیت آن است.
این برچسب ها برای کار با اکثر کاربردها طراحی شده اند؛ و ما معمولاً شما را به استفاده از یک روکش UV یا رنگ ورقه ورقه ای توصیه می کنیم که در این صورت برچسب های هولوگرافیک شما از سوی المان های مختلف، بهتر حفاظت می شوند.

برچسب هولوگرافیک

کاربرد فویل هولوگرافیک

اغلب مشتریان بنای تصمیم به خرید خودشان را ظرف چند ثانیه می گیرند و به همین دلیل است که داشتن برچسب هایی که به صورت آنی بتواند کیفیت و شخصیت محصول شما را القا کند، بسیار مهم است. چون برچسب های هولوگرافیک یک آیتم خیلی خاص و ویژه هستند، ما حتماً نیاز داریم که یک سفارش حداقلی برای مواد داشته باشیم. بخش تخصصی خدمات مشتری شما قادر خواهد بود تعیین کند که چه مقدار مواد برچسب برای شغل شما نیاز است. ما همچنین می توانیم استیکرهای هولوگرافیک را در شکل ها و اندازه های مختلف چاپ کنیم.


هولوگرافیک و هولوگرام

هولوگرام یک تصویر سه بعدی است که توسط تداخل پرتوهای نور از یک لیزر یا دیگر منابع تشدید نور شکل می گیرد. هرچند گاهی این دو قابل تعویض و جایگزینی با یکدیگر هستند، ولی هولوگرام و هولوگرافیک دقیقاً با هم یکسان نیستند. هولوگرافیک معمولاً به یک ماده ی درخشان دلالت دارد که برای چاپ برچسب ها، استیکرها و غیره استفاده می شود؛ در خالی که هولوگرام خودش به یک تصویر سه بعدی اشاره دارد. تخصص ما چاپ برچسب ها روی بدنه ی برچسب هولوگرافیک است و در حال حاضر ما برچسب های هولوگرام چاپ نمی کنیم.

ویژگی برچسب های هولوگرام

با برچسب هولوگرافیک،درخشندگی ایجاد کنید

رقابت بسیار شدید است، برای متمایز شدن از رقبا، در طراحی برچسب های هولوگرافیکی که با استفاده از الگوهای حرکت کننده و روشنایی برجسته توجهات را به خود جلب می کند، فکر کنید. ماده ی ورقه ی هولوگرافیک به شکل قابل توجهی بسته بندی محصولات شما را تغییر می دهد و به زیبایی برچسب هنری شما می افزاید و به شدت به جذابیت ظاهر برچسب شما اضافه می کند که مشتری از محصول شما شروع کند. در اینجا نگاه سریعی به اینکه برچسب های هولوگرافیک چگونه خلق می شوند می اندازیم و انواع ورقه های هولوگرافیک موجود را بررسی می کنیم و گزینه هایی که ممکن است به کار شما بیایند را با دقت بررسی می کنیم.


از نظربرچسب هولوگرافیک ،چگونه به ابعاد اضافه کنیم

دو روش برای تولید برچسب های هولوگرافیک وجود دارد: ماده ی (stock) هولوگرافیک یا تمبر زدن یا مهر کردن ورقه ی سرد. روش اول تقریبا آسان و سرراست است. ما برچسب را با استفاده از ماده ی کاملا حساس به فشار (کاغذ یا فیلم) چاپ می کنیم، درست مثل سایر برچسب هایی که به صورت معمول چاپ می کنیم. ما چندین تنه ی هولوگرافیک داریم که آماده به چاپ هستند و به ما این امکان را می دهند که برچسب های خود را با تاخیرهای کمتری چاپ کنیم.

طراحی برچسب هولوگرافیک

پروسه چاپ برچسب هولوگرافیک

پروسه ی دیگر در چاپ برچسب های هولوگرافیک روش مهر کردن ورقه ی سرد است. ما ورقه ی هولوگرافیک را روی یک ماده ی پایه ای قرار می دهیم (مثلا کاغذ گلاسه ی سفید یا فیلم شفاف) و فقط مناطقی که خودتان مشخص می کنید را با آن می پوشانید. این به شما این اختیار را می دهد که شما از ماده ی هولوگرافیک در همه جا استفاده کنید و یا این که در مناطقی با الگوهای مشخص استفاده کنید و یا اینکه گرافیک های خاصی را برجسته کنید.


مزیت چاپ برچسب هولوگرافیک

یک مزیت استفاده از این روش این است که طیف وسیع تری از طراحی در اختیار شما قرار می دهد ولی این پروسه می تواند هزینه ها را به ازای هر برچسب افزایش دهد و ممکن است به زمان هدایت شما اضافه کند، به خصوص در صورتی که ما ورقه ی خاصی که شما می خواهید را در لیست اموال خود نداشته باشیم. اجازه دهید الگوهای مختلفی که با ورقه ی سرد هولوگرافیک در دسترس است را بررسی کنیم و کارهایی که شما با این روش می توانید انجام دهید تا از رقبا متمایز شوید را ببینیم.


انواع کاربرد ورقه ی سرد هولوگرافیک

ده ها الگوی هولوگرافیک برای انتخاب، در زمانی که از روش ورقه ی سرد استفاده می کنیم وجود دارد و رنگین کمانی، درخشندگی، حالت محصور کننده و تخیلی، یخ ترک خورده و غیره. لیست این نام های جالب همین طور بیشتر وبیشتر می شود. این شیوه در فیلم های چروک یا شفاف به خوبی جواب می دهد. دیگر ورقه های سرد هولوگرافیک می توانند شفاف باشند و شفافیت ورقه به رنگ ها و کار هنری اجازه می دهد که به قسمت زیرین راه یابند و نشان دهده شوند. ورقه های هولوگرافیک مات هم می توانند تغییر شکل یابند. ما می توانیم ورقه را دارای رنگ سایه کنیم تا عملا هر رنگی در سیستم تطبیق رنگی ما عبور داده شود.


آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1