ویژگی های امنیتی برچسب هولوگرام

برچسب امنیتی هولوگرام

برچسب هولوگرام امنیتی، به دلیل سهولت در کار، ما لیستی از ویژگی های برچسب امنیتی ذکر شده در قسمت زیر را به عنوان ویژگی های امنیتی برچسبی می نامیم. این ویژگی های امنیتی خارج از محدوده ویژگی های امنیتی معمول در طراحی انجام میشود ( که به تنهایی به عنوان بخشی از طراحی برچسب ناشی میشود). مجموعه ای از ویژگی های امنیتی برچسبی، به برچسب های بعد از تولید افزوده میشود و امنیت کلی برچسب ها را افزایش میدهد.


طراحی برچسب هولوگرام امنیتی

لطفا به نکات زیر در مورد برچسب هولوگرام امنیتی توجه نمایید که برای اثبات این اهداف، هر تکنیک به عنوان بخشی از طراحی برچسب هولوگرام نشان داده شده است. مشتریان میتوانند برچسب های فیزیکی خود را از ما بخواهند تا ببینند چگونه این تکنیک ها در دنیای واقعی کار میکنند.

ویژگی برچسب های هولوگرام

خصوصیات برچسب هولوگرام امنیتی

در این مقاله می خواهیم ویژگی های برچسب هولوگرام امنیتی که در هولوگرام وجود دارد را بیان کنیم با ما همراه باشید.

برچسب هولوگرام فرابنفش

این وبژگی فعال شده فرابنفش است که تا زمانی که یک منبع فرابنفش روی برچسب عبور داده شود، هنوز نامرئی باقی میماند و سپس شی پنهان را به عنوان یک شی درخشان نشان میدهد.

قلم واکنش پذیر

متن و گرافیک پنهان هنگامی قابل رویت میشود که یک قلم مخصوص بر روی سطح برچسب کشیده شود ( به منظور خراشیدن برچسب).

سکه واکنش پذیر

متن و گرافیک مخفی هنگامی قابل رویت میشود که یک سکه بر روی سطح هولوگرام قرار بگیرد قابل رویت میشود. این امنیت نیازی به دستگاه یا تجیزات خاص برای تایید این امنیت ندارد.

هولوگرام امنیتی

حرارت دهی برچسب هولوگرام امنیتی

این ویژگی برچسب هولوگرام امنیتی نیازمند اصطحکاک یا گرما برای فعال کردن گرافیک یا متن پنهان است. شی پنهان به سادگی توسط انگشت خود بر روی برچسب یا با استفاده از یک منبع گرما نشان داده میشود. پس از آنکه برچسب به دمای طبیعی برگردد، جسم سپس ناپدید میشود.

فلورانس برچسب هولوگرام امنیتی

فلورانس تصدیق صحت متن و گرافیک را هنگامی که یک نور بر روی برچسب هولوگرام بگذرد مشخص میکند; این امر سبب میشود که اعتبار برچسب و بررسی مواردی که برچسب به آن اضافه شده است، بررسی شود.

نوار هولوگرافی

یک نوار هولوگرافی قابل مشاهده که میتواند در مواد مختلفی از قبیل مقاله های کاغذی، پلی استر و مواد ضد انفجار ساخته شود.

ویژگی برچسب هولوگرام

هولوتمبر

عنصر هولوگرافی مستقیما بر روی هر بخش از مواد برچسب پایه مانند کاغذ، پلی استر و مواد ضد ضربه است.

عنصر هولوگرافی

عنصر شفاف هولوگرافی در بالای مواد پایه قرار میگیرد که اجازه میدهد پایه حداقل تحریف پیام پایه را نشان دهد، اما هنوز اجازه می دهد که هولوگرام در هر زاویه قابل مشاهده باشد.

هولوگرام اسکرچ

این نوع به هم پوشانی شباهت دارد. این ویژگی یک نوار هولوگرافی قابل رویتی را بر روی انواع مواد مختلف پایه مانند پلی استر، کاغذ و مواد ضد ضربه تطبیق می دهد. سپس با خراشیدن نوار، متن و کد پنهانی مشخص میشود.دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1