طراحی هولوگرام و نکات مرتبط به آن

هولوگرام فلیپ فلاپ

هولوگرام یکی از چیزهایی است که افراد می توانند با استفاده از آن یک سری از اطلاعات محصول خود و یا نشان تضمین کیفیت آن را مشخص نمایند. طراحی هولوگرام دارای بخش ‌های مختلفی می باشد که افراد با توجه به نوع کاری که می خواهند انجام دهند و کاربردی که از این هولوگرام انتظار دارند، این هولوگرام ها را طراحی می نمایند. لذا ما در این مطلب قصد داریم طراحی هولوگرام و نکاتی که در مورد این موضوع وجود دارد را به افراد توضیح دهیم. چنانچه قصد استفاده از هولوگرام ‌ها را دارید ما را تا پایان همراهی نمایید تا با نکات کلیدی در طراحی آشنا شوید.


هولوگرام و کاربرد آن

گفتنی است هولوگرام ‌ها برچسب هایی با حالت سه بعدی هستند که بر روی انواع پاکت ها و جعبه ها چسبانده می ‌شوند. کاربردهای مختلفی از این هولوگرام‌ ها موجود می باشد. بسیاری از افراد برای گارانتی کردن محصول خود و مشخص کردن بازه زمانی گارانتی خود از این هولوگرام ها استفاده می کنند. حتما در فلش هایی که خریداری می کنید این برچسب ها را دیده اید که به صورت ها و شکل های مختلف قرار دارند و افراد می ‌توانند با استفاده از این برچسب ها بازه زمانی گارانتی محصول خود را مشخص نمایند. هولوگرام ها توسط شرکت ها و چاپخانه های مختلفی تهیه و تولید می ‌شوند. توصیه ما این است که در زمان خرید این هولوگرام ‌ها به چگونگی طراحی هولوگرام و نکات مرتبط با آن دقت کنید.

برچسب هولوگرافیک

چگونگی طراحی هولوگرام

افرادی که قصد دارند هولوگرام طراحی کنند و از آن بر روی کالاها و وسایلی که نیاز به استفاده از هولوگرام می‌ باشد بهره ببرند، می توانند طرح های مختلفی که در این زمینه وجود دارد را مورد توجه قرار دهند و سپس نسبت به استفاده از آن اقدام نمایند. گفتنی است این طرح ها دارای نمونه ها و شکل های مختلفی می باشد که افراد می ‌توانند با استفاده از آن بهترین طرح ها را بر روی کار خود مورد استفاده قرار دهند.

لذا نوع طرحی که ما قرار است برای کالا و یا خدمات خود مورد استفاده قرار دهیم، می تواند در چگونگی طراحی آن تاثیرگذار باشد. شما در ابتدا باید با در نظر گرفتن خدمات و یا کالایی که قرار است آن را به افراد ارائه دهید، طرح مورد نظر خود را طراحی کنید و سپس نسبت به چاپ آن اقدام نمایید. گفتنی است طراحی هولوگرام دارای بخش‌ های مختلفی از جمله انتخاب یک طراح، برآورد هزینه های آن، استفاده از بهترین طرح ها و نکات این چنینی می باشد. شما می توانید با استفاده از این هولوگرام ها بهترین کارایی را مورد استفاده قرار دهید.

طراحی هولوگرام

در طراحی هولوگرام از چه افرادی استفاده نماییم ؟

طراحان در زمینه‌ های مختلفی خدمات بسیار مناسبی را به افراد ارائه می دهند. لذا در زمینه طراحی  باید از افرادی استفاده کنیم که به این کار آشنایی کافی داشته باشند و از خلاقیت لازم برای طراحی یک هولوگرام برخوردار باشند. بعضی از افراد تصور می‌ کنند که طراحی  آنچنان سخت نمی ‌باشد. اما می‌ توان گفت که یک طراحی مناسب می تواند در جذب مشتریان به کالا و خدمات افراد تاثیرگذار باشد.

پس باید طرح های بی نظیر را در این زمینه ارائه داد. توصیه ما این است که با استفاده از طراحانی که در این زمینه فعالیت دارند، بهترین طرح ها را بر روی هولوگرام شما ایجاد نمایند. گفتنی ا‌ست چاپخانه های مختلف طراحان متفاوتی را به افراد معرفی می کنند که می‌ توان با استفاده از آنها بهترین طرح را مورد استفاده قرار داد. شما می توانید با استفاده از طراحان شخصی خودتان نسبت به طراحی این هولوگرام اقدام نمایید. توصیه ما این است که در زمان استفاده از طراحان به کارهای پیشینی که این افراد در زمینه طراحی انجام داده اند توجه نمایید و بهترین خدمات را از آنها دریافت نمایید.

بهترین طراحی ها چه ویژگی هایی دارند ؟

شاید برای بسیاری از افراد سوال باشد که بهترین طراحی بر هولوگرام، چه طراحی می باشد. در این مورد می توان گفت طرح ‌های مختلف و متفاوتی بر روی هولوگرام ‌ها زده می ‌شود. اما اینکه بهترین طرح چه طرحی است، می ‌توان گفت که با استفاده از نوع کالا و خدماتی که افراد ارائه می‌ دهند، می‌ توان بهترین طرح را بر روی آن زد. گفتنی است بهترین طرح، طرحی است که نوع کارایی که از این هولوگرام انتظار دارید را برای افراد نشان دهد.

لذا طرح باید به گونه‌ ای باشد که اطلاعات محصول و یا چیزی که از آن انتظار دارید را به خوبی برای افراد نشان بدهد. به طور مثال بعضی و از هولوگرام ‌ها برای پلمپ کردن یک محصول مورد استفاده قرار می گیرند و بعضی از آنها برای انجام گارانتی های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. توصیه ما به افرادی که قصد استفاده از این هولوگرام‌ ها را دارند این است که با توجه به نوع کارایی آنها، آن را طراحی نمایید. به طور مثال شما می توانید در هولوگرام گارانتی محصولات، علائم گارانتی و نشانه های آن را استفاده کنید و برای پلمپ از علامت های مختلف دیگری استفاده نمایید. توصیه ما این است که با استفاده از بهترین طراحی به جذب مشتریان بپردازید.

هولوگرام فلیپ فلاپ

چگونه یک برچسب هولوگرام برای بسته بندی طراحی کنیم؟

برچسب های هولوگرام شاید مقرون بصرفه ترین راه برای حفاظت از تولیدات شما در برابر جعل می باشد، و زمانی که بهترین طراحی هولوگرام برای بسته بندی را طراحی می کنید. آن ها بعنوان یک مانع قوی عمل میکنند، به شکلی که جایگزینی و جعل آن ها بسیار دشوار است. بیشتر اینکه در صورت کنده شدن متلاشی می گردند و می توانند برای اشاره به نیازهای امنیتی شخصیتان طراحی شوند.

بررسی فاکتورهای مهم این برچسب ها

برای مثال فاکتورهای زیر عناوین خوبی برای شروع به تفکر است:
علت اصلی استفاده شما از برچسپ ها چیست؟ بازاریابی، امنیت یا….غیره.
آیا میخواهید علامت مرسوم شما شامل برچسب های هولوگرام شود؟
آیا متنی وجود دارد که میخواهید مشمول برچسپتان شود؟ اگر اینطور است از کدام نوع فونت استفاده میکنید؟
چه سبکی را برای طراحی عینی برچسب هایتان میخواهید؟
کدام تصویر را بر روی برچسب های هولوگرامتان چاپ خواهید کرد؟
آیا علاقه مند به استفاده از شماره سریال های ساده یا تطبیقی هستید؟

برای سندیت بیشتر ممکن است در خصوص چاپ رنگی اضافه نیز بیندیشید. اگر شما کاملا اطمینان ندارید که چگونه به این سوالات پاسخ دهید، اصلا نگران نباشید. اینجا در لاهه، تیم متخصصان ما میتوانند در خصوص آپشن های موجود با جزییات بیشتر برایتان توضیحاتی دهند و به شما کمک کنند تا تصمیم بگیرید کدام چاپ هولوگرافی برای برچسبتان مناسب تر است.


هزینه های لازم طراحی هولوگرام

طراحی هولوگرام دارای یک سری از هزینه ها می باشد. اما اینکه این هزینه ها برای طراحی یک هولوگرام به چه میزان است، می تواند متفاوت باشد. لذا شما می توانید با استفاده از طراحان خبره هزینه ‌های خود را تا میزان زیادی پایین بیاورید. بسیاری از افراد ممکن است فکر کنند که همکاری با طراحان خبره برای انجام این کار باعث هزینه ‌های بالایی می شود؛ اما چیزی که وجود دارد این است که طراحان خبره طرحی را برای شما می زنند که شما تا بتوانید تا چندین سال از آن استفاده کنید و هر بار یک طراحی مختلف را انجام ندهید. پس می توان گفت یک بار طراحی هزینه بسیار کمتری نسبت به چند بار طراحی دارد.

لذا هزینه ‌های این طراحی در بخش‌ های مختلف وجود دارد. به طور مثال اگر افراد بخواهند طراحی یک هولوگرام پلمپ محصول را انجام دهد، مطمئنا قیمت آن با هولوگرام گارانتی بسیار متفاوت می باشد. افراد باید با توجه به طرح‌ های مختلفی که وجود دارد، نسبت به طراحی خود اقدام نمایند. در کل می توان گفت هزینه طراحی هولوگرام آنچنان بالا نمی باشد و به راحتی می توان آن را طراحی کرد. لذا این طراحی در مقابل هزینه چاپ آن بسیار کم و مقرون به صرفه می باشد. امیدواریم که توانسته باشیم نکات مهم در طراحی هولوگرام و چگونگی استفاده از آن را برای افراد توضیح داده باشیم.


سوالات متداول

  1. بخش های مختلف طراحی هولوگرام چیست ؟

    طراحی هولوگرام دارای بخش‌ های مختلفی از جمله انتخاب یک طراح، برآورد هزینه های آن، استفاده از بهترین طرح ها و نکات این چنینی می باشد.

  2. بهترین طراحی ها چه ویژگی هایی دارند ؟

    بهترین طرح هولوگرام، طرحی است که نوع کارایی که از این هولوگرام انتظار دارید را برای افراد نشان دهد.لذا طرح باید به گونه‌ ای باشد که اطلاعات محصول و یا چیزی که از آن انتظار دارید را به خوبی برای افراد نشان بدهد.

  3. هزینه های لازم طراحی هولوگرام چه مقدار است ؟

    طراحی هولوگرام دارای یک سری از هزینه ها می باشد. اما اینکه این هزینه ها برای طراحی یک هولوگرام به چه میزان است، می تواند متفاوت باشد. لذا شما می توانید با استفاده از طراحان خبره هزینه ‌های خود را تا میزان زیادی پایین بیاورید


آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1