بهترین طراحی هولوگرام برای بسته بندی

برچسب امنیتی

چگونه یک برچسب هولوگرام برای بسته بندی طراحی کنیم؟

برچسب های هولوگرام شاید مقرون بصرفه ترین راه برای حفاظت از تولیدات شما در برابر جعل میباشد.و زمانی که بهترین طراحی هولوگرام برای بسته بندی را طراحی میکنید,آن ها بعنوان یک مانع قوی عمل میکنند,به شکلی که جایگزینی و جعل آن ها بسیار دشوار است.بیشتر اینکه در صورت کنده شدن متلاشی میگردند و میتوانند برای اشاره به نیازهای امنیتی شخصیتان طراحی شوند.

برچسب  امنیتی

درکنار تمام منافع فوق العاده ی استفاده از برچسب های امنیتی هولوگرام بر روی محصولاتتان آن ها ظاهری تاثیرگذار را به بسته بندیتان می افزایند.آن ها چیزی ساده برای افزودن به بسته بندی هایتان هستند که میتوانند مشتری را خیره و توجه وی را به محصولاتتان در قفسه جلب نمایند.طراحی هولوگرام نشان میدهند که شما توجه مازادی بر طراحی بسته بندیتان داشته اید و امنیت آن را جدی گرفته اید.این موضوع به مشتری وفاداری مازادی را نسبت به محصولات و شرکت شما فراهم می آورد.

طراحی هولوگرام

اما چه چیزی موجب طراحی برچسب های هولوگرام کامل در بسته بندی محصولات میشود؟مانند هر قطعه ی دیگری از نشان گذاری چاپی مواد , عناصری وجود دارند که میبایست پیش از درگیر آن شدن و طراحی برچسب هایتان مدنظر قرار دهید.

برچسب های هولوگرام
برچسب  امنیتی

بررسی فاکتور های مهم  این برچسب ها

برای مثال فاکتورهای زیر عناوین خوبی برای شروع به تفکر است:

علت اصلی استفاده شما از برچسپ ها چیست؟بازاریابی,امنیت یا….غیره.

آیا میخواهید علامت مرسوم شما شامل برچسب های هولوگرام شود؟

آیا متنی وجود دارد که میخواهید مشمول برچسپتان شود؟اگر اینطور است از کدام نوع فونت استفاده میکنید؟

چه سبکی را برای طراحی عینی برچسب هایتان میخواهید؟

کدام تصویر را بر روی برچسب های هولوگرامتان چاپ خواهید کرد؟

آیا علاقه مند به استفاده از شماره سریال های ساده یا تطبیقی هستید؟

برای سندیت بیشتر ممکن است در خصوص چاپ رنگی اضافه نیز بیندیشید. اگر شما کاملا اطمینان ندارید که چگونه به این سوالات پاسخ دهید,اصلا نگران نباشید.اینجا در لاهه,تیم متخصصان ما میتوانند در خصوص آپشن های موجودبا جزییات بیشتر برایتان توضیحاتی دهندو به شما کمک کنند تا تصمیم بگیریدکدام چاپ هولوگرافی برای برچسپتان مناسب تر است.

ساخت برچسب هولوگرام امنیتی

لاهه یکی از اعضای آی.اچ.ام.ای,انجمن تولیدات بین المللی هولوگرام است و میتواند شما را به ساخت برچسب های هولوگرام امنیتی که محصولات شمارا حفاظت کرده توصیه میکند.ما از تکنولوژی پیشرفته ی ساخت هولوگرام برای تکامل ,طراحی و تولید برچسب های هولوگرام سفارشی استفاده میکنیم که میتوانند تمامی نیازهای عینی و امنیتی لازم را فراهم آورند.دیدگاه‌ها
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1