با مزایای هولوگرام بیشتر آشنا شوید

مزایای هولوگرام امنیتی

امروزه استفاده از چاپ هولوگرام و برچسب امنیتی هولوگرام بسیار رواج پیدا کرده است زیرا مزایای هولوگرام بسیار زیاد می باشد. با این وجود اگر شما هم قصد استفاده از این نوع برچسب ها را دارید بهتر است ابتدا با این مزایا آشنا شده و در مورد این نوع چاپ اطلاعات بیشتری کسب نمایید تا پس از آن به راحتی اقدام به سفارش آن کنید.

مزایای هولوگرام

مهمترین مزایای هولوگرام

با وجود استفاده روز افزون از هولوگرام شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که مهمترین مزایای هولوگرام چه می باشد که موجب می شود افراد به سوی استفاده از آن گرایش پیدا کنند. امروزه بیشتر مصرف کنندگان به سوی محصولاتی جذب می شوند که مجهز به برچسب امنیتی هولوگرام هستند زیرا این برچسب اعتبار اجتماعی بوده و تولید کنندگان کالاهای زیادی به استفاده از آن نشان می‌دهد با این حال می توان گفت استفاده از این برچسب بر روی اجناس باعث کاهش هزینه‌های طولانی مدت می شود و از طرفی پیگیری اجناس شخصی را نیز ساده تر می سازد.

مزایای هولوگرام

همچنین دقت داشته باشید که امروزه با وجود اینکه برندهای متفاوت و جعل و تقلب در برند ها بسیار دیده می شود طبیعتا شناسایی کالای اصیل کار سختی است اما برای حل این مشکل می‌توان گفت استفاده از برچسب های امنیتی هولوگرام بسیار شیوع پیدا کرده است زیرا کالاهایی که دارای برچسب هولوگرام هستند به راحتی از کالاهای تقلبی شناسایی می‌شود.

هولوگرام ابزارهای نوری غیر قابل کپی بوده که با استفاده از تکنولوژی لیزر ساخته می شود با این حال می‌توان گفت این برچسب ها علاوه بر زیبایی بصری چشمگیری که برای مشتریان دارد امنیت بالایی داشته و در آن امکان هیچ گونه کپی برداری و یا اسکن وجود ندارد.


مزایای استفاده از بارکد ها

از دیگر مزایای هولوگرام می‌توان به خاطر سپردن سال خرید جنس با استفاده از بارکد های قابل اسکن، پیگیری و بررسی اجناس قابل حمل، ایجاد اعتماد در مشتری و غیره اشاره نمود. همچنین شایان ذکر است که هولوگرام با کد های رنگی نیز به گونه ای بوده که شناسایی بصری اجناس را ساده تر می کند از طرفی دقت داشته باشید با استفاده از شناسایی بصری که در هنگام استفاده از برچسب های امنیتی الگو به وجود می‌آید امکان دزدیده شدن اجناس کاهش چشمگیری پیدا می کند.

با این حال در سازمان های بزرگ این کدهای رنگی به همراه بارکد ارائه می گردد تا مالکیت سازمان یا سال خرید آن به راحتی مشخص گردد. این برچسب ها برای بعضی از برنامه‌های انطباق بیمه و دولت و همچنین برای مدارک تحصیلی در وزارت دفاع و فروشندگان تامین کننده تجهیزات نظامی مورد نیاز می باشد.


هولوگرام ها در کارت های شناسایی

یکی از انواع هولوگرام، هولوگرام کارت شناسایی می باشد که امکان تولید آن بنا به سفارش و نیاز مشتری وجود دارد. با این حال لازم است بدانید جنس کارت های شناسایی معمولاً با هولوگرام شفاف بوده که بر روی کارت های پی وی سی انجام می گیرد و این امر موجب می شود که تمام اطلاعات کارت کاملا خوانا بوده و ویژگی امنیتی آن بسیار بالا برود.

همچنین دقت داشته باشید هولوگرام کارت شناسایی به گونه ای بوده که اطلاعات چاپ شده روی کارت محافظت شده و امکان هیچ گونه خدشه و دست کاری بر روی کارت وجود ندارد. نوع دیگر هولوگرام، هولوگرام های شفاف بوده که جالب است بدانید در این هولوگرام‌ها از فیلم‌های مختلف رنگی با توجه به سلیقه ی مشتری و کاربرد آن انجام می گیرد.

لازم است بدانید تمام اطلاعات و تصاویر زیر هولوگرام های شفاف قابل دیدن هستند و نور یکپارچه را به نمایش می گذارند. دقت داشته باشید این افکت ها برای خواندن اطلاعات سطح زیرین هیچ گونه مزاحمتی ایجاد نکرده و از طرفی باید دقت کنید که هولوگرام های شفاف تمام ویژگی‌های امنیتی سایر هولوگرام را نیز در بر دارد که با این حال طبیعتاً استفاده از آن جذابیت زیادی خواهد داشت.

هولوگرام در کارت شناسایی

آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1