کاربرد هولوگرام در آموزش کودکان استرالیایی

کاربرد هولوگرام در آموزش

آشنایی با انواع کاربرد هولوگرام در آموزش، کودکان استرالیایی در مدرسه ی کانبرا برای نخستین بار در یک اقدام انقلابی از طریق هولوگرام آموزش داده شدند. تکنولوژی راه اندازی شده ی جدید این امکان را به وجود آورد تا دانش آموزان تاریخ بتوانند در ساختمان قدیمی مربوط به دو هزار سال قدم بزنند و یا اینکه دانشجویان پزشکی بتوانند ساختار مولکول و یا قسمتن های داخلی بدن انسان را از نزدیک مشاهده و بررسی کنند.


کاربرد هولوگرام در آموزش با نرم افزار هولولنز

این برنامه ی آزمایشی را مرکز آموزشی جهانی pearson را با استفاده از نرم افزار هولولنز که نخستین کامپیوتر هولوگرافی غیر مهار شده می باشد، طراحی کرده است. این ابزار بر خلاف عینک های سه بعدی رایج هولوگرام سه بعدی را همانند یک خرگوش زنده به جهان واقعی وارد می کند. کاربران در این ابزار قابلیت رویایی با برنامه همانند مشاهده ی داخلی ترین اجزای بدن در کلاس درس و یا راه رفتن درون سیستم خورشیدی را به صورت زنده را دارند.

کاربرد هولوگرام در آموزش کودکان

ارتباط دانش آموزان با درس از طریق هولوگرام

کاربرد هولوگرام در آموزش قابلیت ارتباط برقرار کردن دانش آموز با درس را فراهم می آورد. هم چنین معلم امکان برقراری ارتباط مستقیم با دانش آموز از این طریق را دارند. به طور خلاصه پیام پرنسس لیا به ابی وان نشان دهنده ی این مسأله است که این پیام به سال ها قبل و حتی به زمان کهکشان ها مرتبط است. این تکنولوژی را هفته ی جاری سازمان جامع آموزشی پیرسان در مدرسه ی گرامر کانبرا بررسی می کند. این مدرسه تنها و اولین مکانی است که این تکنولوژی را بررسی می کند. مدیر جهانی مرکز آموزش پیرسان اعلام کرد تکنولوژی موجود تمام راه های آموزشی از تاریخ گرفته تا علوم و سلامت را تغییر می دهد. وی در یک گزارش خبری چنین گفت دستیابی به دست ساخته های حقیقی نسل های متمدن بسیار دشوار است.

به کمک این تکنولوژی تمامی دست ساخته های مرتبط به سال ها و قرن های گذشته به کلاس های آموزشی آورده می شود. بنابراین دانش آموزان به جای مطالعه ی تاریخ کهن چین و یا تماشای عکس های مرتبط به سه هزار سال گذشته می توانند به طور واقعی درون خانه مرتبط به آن زمان راه بروند و حقایق را به صورت عینی لمس کنند.
و اما برای دانش آموزانی که ریاضیات سر وکار دارند تکنولوژی با نمایش فیزیکی اعداد و ارقام ادبیات را با جبر برابر می سازد.

سهولت آموزش با هولوگرام

نظریه کریستن درمورد کاربرد هولوگرام در آموزش

آقای کریستن گفت این تکنولوژی به کمک سایر علوم همانند شیمی، آناتومی، روان شناسی، هنر، طراحی و اقتصاد آمده است. ما راه خود را تازه آغاز کردیم و توان بالایی در این عرصه برای ادامه ی راه داریم . این ابزار به همراه برنامه های آموزشی طراحی شده در روز سه شنبه و چهارشنبه در مدرسه مورد بررسی قرار گرفت. معلمان گرامر طراحی به طراحی پنج برنامه کمک کردند و اکنون این برنامه بخشی از دروس آموزشی مدارس به شمار می آید. کارکنان دانشکده های پرستاری نیز این برنامه ها را بررسی می کنند .

پیرسان گفت برنامه های پیشگامی بسیاری در سرتاسر دانشگاه ها و دانشکده های جهان وجود دارند ولی به هر حال کانبرا اولین مکانی است که از این تکنولوژی در دبیرستان ها بهره گرفته است. این شرکت انتظار دارد آموزش های آنلاین در هر زمینه ای از پرستاری تا مهندسی و ساخت و ساز صورت بگیرد .دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1