آشنایی با برچسب های امنیتی

برچسب های هولوگرامی تحت عنوان محصولات رایج برچسب امنیتی با نام Visible Merchandise Protection ( محافظ قابل رویت کالا) و یا VMP.

یکی از روش های نوین درطراحی انواع هولوگرام می باشد که به دلیل قیمت مناسب و همچنین تنوع و سهولت در استفاده از این روش جدید به عنوان تکنیکی فوق العاده مورد توجه و استفاده قرار می گیرد .

هولوگرام امنیتی

فواید برچسب های امنیتی

فواید برچسب های امنیتی بیشمار می باشد وعلاوه بر محصولات و مشتریان  از فروشگاه و کسب و کارتان را نیز محافظت می کند .برای دیدن جزئیات بیشتر درباره ی محصولات و طراحی های سفارشی  ما, با ما در تماس باشید. ما یکی از شرکت های چاپ برچسب در بریتانیا هستیم و در ارائه ی هرنوع برچسب و محصولات امنیتی تبحر داریم.

جلوگیری از سرقت

یکی از ویژگی های برچسب های امنیتی قابل رویت می تواند ابزار جلوگیری از سرقت بسیار خوبی باشد و در عین حال مقرون به صرفه نیز باشد. برای مثال استخدام گارد امنیتی هزینه بیشتری در بر دارد. این ویژگی های کوچک اما جذاب ضد سرقت می تواند به طور هوشمندانه روی محصول قرار گرفته و به این ترتیب نه تنها از دزدیده شدن آن ها جلوگیری به عمل می آید بلکه اعتباری برای برند نیز به حساب می آید. در صورتی که از هولوگرام به درستی استفاده شود به کالای شما زیبایی اضافه کرده وروی کیفیت بالای آن تاکید کرده تعهد شما نسبت به محافظت از کالا و مشتریانتان را نشان می دهد.

برچسب امنیتی

محصولات C.R.A.V.E.D

قراردادن محافظ قابل رویت کالا روی محصول می تواند برای هر نوع محصولی موثر باشد که به آن ها محصولات “داغ” می گویند و C.R.A.V.E.D برای دزدها هستند. این واژه ی اختصار کلمات ” مخفی شدنی, جداشدنی, در دسترس, ارزشمند, لذت بخش, دور ریختنی است. اصولا این محصولات فروش بالایی دارند و هرچیز که فروش بیشتری داشته باشد مانند محصولات مو و زیبایی , باطری و غیره.

برچسب هولوگرام امنیتی

افزایش امنیت محصولات

اضافه کردن درجه ی محافظت بیشتر به این محصولات دزدان را وادار می کند تا قبل از دزدی از فروشگاه شما بیشتر به جنبه امنیتی فکر کنند. تحقیقات نلیسون نشان داده است که مشتری های شما این راه حل ها را تحسین کرده و ارزش کار را دیده و حتی برای پرداخت پول بیشتر مشتاق تر هم می شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *