ویژگی های منحصر به فرد برچسب هولوگرام

به دلیل سهولت در کار , ما لیستی از خصوصیات امنیتی برچسب های هولوگرام های
آماده کرده ایم .این ویژگی های امنیتی خارج از محدوده خصوصیات امنیتی برچسب های هولوگرام  معمول در طراحی انجام میشود ( که به تنهایی به عنوان بخشی از طراحی برچسب ناشی میشود) مجموعه ای از ویژگی های امنیتی برچسبی , به برچسب امنیتی بعد از تولید افزوده میشود و امنیت کلی برچسب ها را افزیش میدهد .

طراحی برچسب هولوگرام

برای اثبات این اهداف , هر تکنیک به عنوان بخشی از طراحی برچسب هولوگرام نشان داده شده است . مشتریان میتوانند برچسب های فیزیکی خود را از ما بخواهند تا ببینند چگونه این تکنیک ها در دنیای واقعی کار میکنند .

خصوصیات امنیتی برچسب های هولوگرام

خصوصیات امنیتی برچسب های هولوگرام

  • برچسب هولوگرام فرابنفش : این خصوصیات امنیتی برچسب های هولوگرام  فعال شده فرابنفش است که تا زمانی که یک منبع فرابنفش روی برچسب عبور داده شود ,هنوز نامرئی باقی میماند و سپس شی پنهان را به عنوان یک شی درخشان نشان میدهد .
  • قلم واکنش پذیر : متن و گرافیک پنهان هنگامی قابل رویت میشود که یک قلم مخصوص بر روی سطح برچسب کشیده شود ( به منظور خراشیدن برچسب)
  • سکه واکنش پذیر : متن و گرافیک مخفی هنگامی قابل روئت میشود که یک سکه بر روی سطح هولوگرام قرار بگیرد قابل رویت میشود . این خصوصیات امنیتی برچسب های هولوگرام نیازی به دستگاه یا تجیزات خاص برای تایید این امنیت ندارد .
  • حرارت دهی برچسب هولوگرام : این ویژگی امنیتی نیازمند اصطحکاک یا گرما برای فعال کردن گرافیک یا متن پنهان است . شی پنهان به سادگی توسط انگشت خود بر روی برچسب یا با استفاده از یک منبع گرما نشان داده میشود. پس از آنکه برچسب به دمای طبیعی برگردد , جسم سپس ناپدید میشود .
  • فلورانس برچسب هولوگرام : فلورانس تصدیق صحت متن و گرافیک را هنگامی که یک نور بر روی برچسب هولوگرام بگذرد مشخص میکند . این امر سبب میشود که اعتبار برچسب و بررسی مواردی که برچسب به آن اضافه شده است , بررسی شود .
  • نوار هولوگرافی : یک نوار هولوگرافی قابل مشاهده که میتواند در مواد مختلفی از قبیل مقاله های کاغذی ,پلی استر و مواد ضد انفجار ساخته شود .
  • هولوتمبر : عنصر هولوگرافی مستقیما بر روی هر بخش از مواد برچسب پایه مانند کاغذ ,پلی استر و مواد ضذ ضربه است .

هولوگرافی

  • عنصر هولوگرافی : این خصوصیات امنیتی برچسب های هولوگرام عنصر شفاف هولوگرافی در بالای مواد پایه قرار میگیرد که اجازه میدهد پایه حداقل تحریف پیام پایه را نشان دهد ,اما هنوز اجازه دهد که هولوگرام در هر زاویه قابل مشاهده باشد .
  • هولوگرام اسکرچ : این نوع به هم پوشانی شباهت دارد . این ویژگی یک نوار هولوگرافی قابل رویتی را برروی انواع مواد مختلف پایه مانند پلی استر, کاغذ و مواد ضد ضربه تطبیق می دهد . سپس با خراشیدن نوار ,متن و کد پنهانی مشخص میشود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *