فروش هولوگرام

فروش هولوگرام

فروش هولوگرام

افراد متقلب و کلاهبردار همواره به دنبال فرصت هستند که بتوانند از فرصت استفاده کرده و با جعل محصولات پر طرفدار به سودآوری دست یابند .
زمانی که یک محصول نزد مردم محبوبیت پیدا می کند افراد سود جو به این فکر می افتند که با ارائه ی کپی آن بتوانند مشتریان آن محصول یا برند را به سمت خود بکشانند . یکی از روش هایی که به کمک آن می توان احتمال جعل شدن کالا ها و محصولات را کاهش داد استفاده از برچسب امنیتی هولوگرام است .
بنابراین کارخانه هایی در این زمینه ایجاد شده اند و اقدام به فروش هولوگرام به متقاضیان می کنند . هولوگرام ها نه تنها احتمال کپی برداری از محصول را کاهش می دهند بلکه این اطمینان را در مخاطب ایجاد می کنند که محصول اصل و دست نخورده خریداری می کنند .
هولوگرام ها در مواردی که به امنیت بالایی نیاز دارند و افراد ترجیح می دهند که آن کالا دارای امنیت بالا باشد استفاده ی فراوان دارند . نظیر لوازم آرایشی و بهداشتی ، نامه های محرمانه و اسناد مهم ، قطعات و لواطم الکترونیکی ، انواع مدارک شخصی نظیر گواهی نامه و ….

 فروش انواع هولوگرام

هولوگرام چیست؟

هولوگرام ها برچسب های امنیتی هستند که به کمک تکنولوژی لیزر ساخته می شوند و در طرح و رنگ های مختلف ساخته و به بازار عرضه می شوند ، برچسب های هولوگرامی به گونه ای هستند که در زیر نور و در زوایای مختلف رنگ های متفاوتی دارند .
از جمله مشخص ترین بارزه ی هولوگرام ها این است که به هیچ عنوان نمیتوان از آنها کپی برداری کرد و به صورت منحصر به فرد هستتند و معمولا فروش هولوگرام به صورت عمده صورت می گیرد .
این برچسب ها اگر بر روی محصولی قرار بگیرند نشان دهنده اصلات و نو بودن محصول هستند . اگر برچسب هولوگرامی خراب شده باشد نشان دهنده ی آن است که محصول پیش از این از بسته بندی خود خارج شده است .
برچسب های امنیتی هولوگرامی در شکل ها ، رنگ ها و اندازه های متنوع تولید می شوند . شرکت بعد نگار ایرانیان یکی از برزگترین شرکت هایی است که در تهران کار فروش هولوگرام را انجام می دهد .

فروش انواع مختلف هولوگرام

یکی از انواع مختلف هولوگرام هایی که در بازار وجود دارد هولوگرام آماده می باشد . معمولا این نوع از هولوگرام زمانی خریداری می شود که به امنیت بالا نیاز نباشد .
بنابراین شرکت هایی که در حوزه ی فروش هولوگرام فعالیت دارند باید بدانند که خریداران این نوع از هولوگرام چه کسانی هستند و به چه علتی از این نوع استفاده می کنند و در چه تیراژی باید از آنها تولید کنند .
هولوگرام های آماده معمولا چون به صورت اختصاصی تولید نشده اند هزینه های پایین تری دارند و در مواقعی که به امنیت بالا نیاز نیست مقرون به صرفه هستند .
شرکت های تولید کننده و وارد کننده در صنایع مختلف با تهیه ی هولوگرام از شرکت هایی که کار فروش هولوگرام آماده یا اختصاصی انجام می دهند به مشتریان خود این اطمینان را می دهند که محصول آنها اصل است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *