ویژگی های امنیتی برچسب هولوگرام

ویژگی های امنیتی برچسب هولوگرام

ویژگی های امنیتی برچسب هولوگرام

به دلیل سهولت در کار , ما لیستی از ویژگی های امنیتی ذکر شده در قسمت زیر را به عنوان ویژگی های امنیتی بر چسبی مینامیم .این ویژگی های امنیتی خارج از محدوده ودر محدوده ویژگی های امنیتی معمول در طراحی انجام می شود ( که به تنهایی به عنوان بخشی از طراحی برچسب می باشد) مجموعه ای از ویژگی های امنیتی برچسبی , به برچسب های بعد از تولید افزوده میشود و امنیت کلی برچسب ها را افزیش میدهد .
برای اثبات این اهداف , هر تکنیک به عنوان بخشی از طراحی برچسب هولوگرام نشان داده شده است . مشتریان میتوانند برچسب های فیزیکی خود را از ما بخواهند تا ببینند چگونه این تکنیک ها در دنیای واقعی کار میکنند .

برچسب هولوگرام نرمال

برچسب هولوگرام

برچسب هولوگرام فرابنفش نامرغوب

این وبژگی فعال شده فرابنفش است که تا زمانی که یک منبع فرابنفش روی برچسب عبور داده شود ,هنوز نامرئی باقی میماند و سپس شی پنهان را به عنوان یک شی درخشان نشان میدهد .

هم پوشانی
عنصر شفاف هولوگرافی در بالای مواد پایه قرار میگیرد که اجازه میدهد پایه حداقل تحریف پیام پایه را نشان دهد ,اما هنوز اجازه دهد که هولوگرام در هر زاویه قابل مشاهده باشد .

برچسب هولوگرام

 

هولوگرام اسکرچ
این نوع به هم پوشانی شباهت دارد . این ویژگی یک نوار هولوگرافی قابل رویتی را برروی انواع مواد مختلف پایه مانند پلی استر, کاغذ و مواد ضد ضربه تطبیق می دهد. سپس با خراشیدن نوار ,متن و کد پنهانی مشخص میشود .

برچسب هولوگرام

قلم واکنش پذیر
متن و گرافیک پنهان هنگامی قابل رویت میشود که یک قلم مخصوص بر روی سطح برچسب کشیده شود ( به منظور خراشیدن برچسب)

برچسب هولوگرام

سکه واکنش پذیر
متن و گرافیک مخفی هنگامی قابل روئت میشود که یک سکه بر روی سطح برچسب قرار بگیرد قابل رویت میشود . این امنیت نیازی به دستگاه یا تجیزات خاص برای تایید این امنیت ندارد .

برچسب هولوگرام

حرارتی
این ویژگی امنیتی نیازمند اصطکاک یا گرما برای فعال کردن گرافیک یا متن پنهان است . شی پنهان به سادگی توسط انگشت خود بر روی برچسب یا با استفاده از یک منبع گرما نشان داده میشود. پس از آنکه برچسب به دمای طبیعی برگردد , جسم سپس ناپدید میشود .

فلورانس
فلورانس تصدیق صحت متن و گرافیک را هنگامی که یک نور بر روی برچسب هولوگرام بگذرد مشخص میکند . این امر سبب میشود که اعتبار برچسب و بررسی مواردی که برچسب به آن اضافه شده است , بررسی شود .

نوار مغناطیسی
یک نوار هولوگرافی قابل مشاهده که میتواند در مواد مختلفی از قبیل مقاله های کاغذی ,پلی استر و مواد ضد انفجار ساخته شود .

هولوتمبر
عنصر هولوگرافی مستقیما بر روی هر بخش از مواد برچسب پایه مانند کاغذ ,پلی استر و مواد ضذ ضربه است .

 برچسب طلاکوب

برچسب نقره کوب

لمینت شفاف

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *