نوآوری هولوگرام با خطوط لیزری

نوآوری هولوگرام با خطوط لیزری

نوآوری هولوگرام با خطوط لیزری

ما با جان ویلتشایر صحبت می کنیم که چگونه از خطوط لیزری در زمینه هولوگرافی استفاده می کند  و آن را  به عنوان شریک خود انتخاب می کند .
پس از گذراندن بیش از ۳۰ سال در زمینه هولوگرام، دانش و تجربه ی جان ویلتشایر بدون اغراق جامع است. او یکی از تکنولوژیستهای اصلی در هولوگرام کاربردی بود (در حال حاضر آپسک یکی از شرکت های مهم هولوگرافی برجسته در جهان است.)
جان در حال حاضر برای هولوگرافی های بوواتر سی تی او است، جایی که او نقش کاملا کلیدی در پیشرفت تولید هولوگرام بازتاب رنگ دارد.
یکی از مسایل بوجود آمده برای جان در مراحل ابتدایی دخالتش با انعکاس هولوگرام در دهه ۱۹۸۰، منبع لیزر و کاربرد لیزر بود. اما شروع رابطه طولانی مدت با خطوط لیزر، به زودی به این امر کمک کرد.
مشاوره
همانطور که جان توضیح می دهد: “استیو نایت در خطوط لیزری من را به لیزر کادمیوم هلیوم برای هولوگرافی برجسته معرفی کرد. از آن زمان تا کنون ، تخصص و مشاوره خطوط لیزری خطوط هوایی از بین رفته است”.
زمانی که کار بر روی یک قرارداد اکتشافی با انعکاس هولوگرام های رنگی کاملا انجام شد، جان اولین بار از طیف لیزر دی پی اس اس کوبالت آگاه شد، و دوباره از طریق ارتباطش با خطوط لیزر آگاه شد.

پیشرفت صنعت در زمینه هولوگرافی

جان ادامه می دهد: “ظهور لیزر دی پی اس اس راه پیشرفت در زمینه هولوگرافی بازتاب را تسریع کرد و امکان تولید هولوگرام بازتاب رنگ تصاویر را کاملا واقع بینانه فراهم کرد. در حقیقت اغلب دشوار است که بگویم تصاویر هولوگرام یا تصویری از شی واقعی باشد”.
“مشکلات زیربنایی قدیمی ما که برای تامین برق سه فاز و آب برای اهداف خنک کننده مورد نیازقرار داشتند، چیزی از گذشته هستند. این واقعیت که لیزرهای کوبولت به برق ۱۳ آمپر متصل می شوند، بدون هیچ مشکل خنک کننده تفاوت قابل توجهی ایجاد کرده است.
مثلا تجربه جان برای کار با لیزرهای کوبولت از خطوط لیزری، مثبت بود که او در توصیه به استفاده از این تکنولوژی در خانه، تردید نداشت. چیزی که انجام داده است موفقیت بزرگی است.

روش تولید انبوه هولوگرام

استفاده بی نظیر از لیزرهای کوبولت، توسعه یک ماشین تولید انبوه را که قادر به تولید میلیون ها هولوگرام است، تسهیل می کند.
این دستگاه زمینی دارای دو لیزر کوبولت است که از فناوری فعال دستگاه است.
همانطور که جان توضیح می دهد: “استفاده از لیزر گاز درون دستگاه غیرممکن بوده است، و این واقعیت است که وجود لیزرهای کوبولت فشرده ، انجام کل پروژه را ممکن ساخته است.”
این تنها انعطاف پذیری و کارایی لیزرها نیست که آنها را به فناوری جان تبدیل می کند. همانطور که او اشاره می کند: “لیزر کوبولت بسیار مؤثر است. آنها در مقایسه با لیزرهای گازسوز طول عمر طولانی دارند؛ یکی از لیزرهای سبز ما در حال حاضر کاملا برای بیش از پنج سال کار می کند. ”
“هزینه بسیار راحت تر است، هزینه کمی برای ما برمی دارد تا یک لیزر دی پی اس اس کبالت جایگزین لوله های لیزر های قدیمی ما شود که هر دو سال یک بار عوض می شود.”
جان نیز با سطح خدمات ارائه شده تحت تأثیر قرار گرفت: “هنگامی که یکی از لیزرهای ما شروع به خرابکاری کرد، مهندس لیزر توانست به دستگاه خود به طور آنلاین پیوند دهد، تشخیص و حل مشکل از راه دور، باعث اختلال در عملیات شد. تقریبا سورئالیستی بود که تماشای ویژگی های لیزر را که به صورت موفقیت آمیزی از سوی کشور دیگری تغییر یافته بود، دیده شد! ”
“من چیزی جز خوبی برای گفتن در مورد لیزرهای DPSS کوبالت و خطوط لیزری به عنوان یک شریک تجاری ندارم. توصیه ها، محصولات و دانش فنی ارائه شده توسط خطوط لیزری همیشه استاندارد بوده و من منتظر هستم تا این رابطه را برای آینده ادامه دهم. ”

نوآوری هولوگرام با خطوط لیزری

برچسب امنیتی
برچسب طلاکوب
برچسب نقره کوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *