ساخت  هولوگرام های دیجیتال

سازنده ی  هولوگرام های دیجیتال که هیوماگرام نامیده میشوند. در معرفی تکنولوژی هولوگرافیک برای انتقال سخنگویان کلیدی به کنفرانس سالت سال جاری در لاس وگاس-نوادا-به شکل موفقیت آمیزی کامل شد.

آرشته سازنده  هولوگرام های دیجیتال دستی عناوین بین المللی هفته ی گذشته را،زمانی که میزبان اولین کنفرانس مطبوعات هولوگرافیک در جهان برای جام حذفی در مونیخ،آلمان بود را ساخت.شرکت ثبت اختراع بین المللی مراسم بین المللی رونمایی هیوماگرام را که هولوگرام های دستی سه بعدی را که برای یک تجربه ی تقابلی و فراگیر ساخته شده  بودند را برگزار نمود.

فروش هولوگرام های سه بعدی

در نتیجه ی کار دقیق با تیم های فنی و اجرایی در کنفرانس سالت،آرشته به شکل موفقیت آمیز موقعیتی کلیدی کسب کرد.جفری گاندلاش،مدیر عامل شرکت دوبلین،با فروش  وسیع هولوگرام های سه بعدی بعنوان یکی از پنجاه قدرت برتر بلومبرگ و مدیریت مالی برتر سال،هر ساله شناخته تر میشود.

پاؤل دافی،مدیرعامل شرکت آرشته میگوید: ما میدانیم که کنفرانس هایی مانند سالت همواره در حال جست و جو برای شیوه های منحصر به فرد برای ابداع راه های انگیزشی جدید و شاید کشمکش برای بهترین بودن هستند.

ساخت هولوگرام دیجیتالتکنولوژی هولوگرافیک

امسال کنفرانس سالت با معرفی تکنولوژی هولوگرافیک از راه دور به سطح جدیدی میرسد در نتیجه این کنفرانس از توجه روز افزون،اشتغال و مشارکت بهره میبرد.

سالت،کنفرانس لاس وگاس،افراد کلیدی در سرتاسر جهان شامل جو بایدن،دیوید کمرون ومدیرعامل سابق سازمان سیا جان برنان،رؤسای  تجاری ،افسران سیاست اجتماعی و سرمایه گذاران بیش از 42 کشور و 6 قاره را گردهم می آورد.هدف اولیه ی آن ها تسهیل بحث و بررسی در خصوص همه ی موضوعات میباشد،از حوادث جغرافیای سیاسی گرفته تا گرایشات فرا اقتصادی.

تکنولوژی هولوگرام

آقای گاندلاش میگوید:تکنولوژی هولوگرام به من فرصت هایی را ارایه میکند تا زمان حرکت خود را محدود کرده و و حداکثر وقت خود را در شرکت،جایی که میتوانم روی کار ارباب رجوع تمرکز کنم باشم.

این تکنولوژی برای شکست موانع سر راه زمان و جغرافیاست.موضوع آن نیز نوآوری و شکست است.آنچه که آرشته میکوشد تا انجام دهد،نو آوری و ایجاد تغییرات اساسی در تمامی زمینه هاست. از مراقبت های پزشکی گرفته تا بستری و فراتر از آن.

با تکامل جام حذفی وکنفرانس سالت،آرشته هم اکنون با مشتریان جدیدی فعالیت میکند که برای شکست موانع و افزایش توقعات ممکن،تمایلات یکسانی را از خود بروز میدهند.

دافی گفت،با تشکر از تیم سالت و همه ی نمایندگان و رؤسا برای اعطای مجوز حضور و اجرای نقش در کنفرانس این سال.برای رونمایی از آنچه که برایش نمیتوانیم صبر کنیم.

تکنولوژی هیوماگرام

تکنولوژی هولوگرافیک آرشته،اولین راه حل تکمیلی برای ساخت،انتقال و تحویل هولوگرام دستی دیجیتال که هیوماگرام نامیده میشود میباشد.تکنولوژی هیوماگرام میتواند بطور هم زمان به یک یا چند مکان بصورت زنده منتقل گردند،همانند نمونه های پیش نگاشته ی قابل استفاده در طول زمان محتوای آن ها نیز میتواند در دستگاه های آی.آر و وی.آر هماهنگ شوند.تکنولوژی آرشته پوششی تا 4 برابر کمتر از استاندارد قمر مصنوعی که برای گردهم آوردن حضار ضروری است را با یک تجربه ی هولوگرافیک زنده و واقعی فراهم می آورد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *