چگونه یک برچسب هولوگرام برای بسته بندی طراحی کنیم؟

برچسپ های هولوگرام شاید مقرون بصرفه ترین راه برای حفاظت از تولیدات شما در برابر جعل میباشد.و زمانی که برچسپ های هولوگرام را طراحی میکنید,آن ها بعنوان یک مانع قوی عمل میکنند,به شکلی که جایگذینی و جعل آن ها بسیار دشوار است.بیشتر اینکه در صورت کنده شدن متلاشی میگردند و میتوانند برای اشاره به نیازهای امنیتی شخصیتان طراحی شوند.

برچسب  امنیتی

درکنار تمام منافع فوقولاده ی استفاده از برچسپ های امنیتی هولوگرام بر روی محصولاتتان آن ها ظاهری تاثیرگذار را به بسته بندیتان می افزایند.آن ها چیزی ساده برای افزودن به بسته بندی هایتان هستند که میتوانند مشتری را خیره و توجه وی راربه محصولاتتان در قفسه جلب نمایند.برچسپ های هولوگرام نشان میدهند که شما توجه مازادی بر طراحی بسته بندیتان داشته اید و امنیت آن را جدی گرفته اید.این موضوع به مشتری وفاداری مازادی را نسبت به محصولات و شرکت شما فراهم می آورد.

طراحی هولوگرام

اما چه چیزی موجب طراحی برچسپ های هولوگرام کامل در بسته بندی محصولات میشود؟مانند هر قطعه ی دیگری از نشان گذاری چاپی مواد,عناصری وجود دارند که میبایست پیش از درگیر آن شدن و طراحی برچسپ هایتان مدنظر قرار دهید.

بررسی فاکتور های مهم  برچسب های هولوگرام

برای مثال فاکتورهای زیر عناوین خوبی برای شروع به تفکر است:

علت اصلی استفاده شما از برچسپ ها چیست؟بازاریابی,امنیت یا….غیره.

آیا میخواهید علامت مرسوم شما شامل برچسپ های هولوگرام شود؟

آیا متنی وجود دارد که میخواهید مشمول برچسپتان شود؟اگر اینطور است از کدام نوع فونت استفاده میکنید؟

چه سبکی را برای طراحی عینی برچسپ هایتان میخواهید؟

کدام تصویر را بر روی برچسپ های هولوگرامتان چاپ خواهید کرد؟

آیا علاقه مند به استفاده از شماره سریال های ساده یا تطبیقی هستید؟

برای سندیت بیشتر ممکن است در خصوص چاپ رنگی اضافه نیز بیندیشید.

اگر شما کاملا اطمینان ندارید که چگونه به این سوالات پاسخ دهید,اصلا نگران نباشید.اینجا در لاهه,تیم متخصصان ما میتوانند در خصوص آپشن های موجودبا جزییات بیشتر برایتان توضیحاتی دهندو به شما کمک کنند تا تصمیم بگیریدکدام چاپ هولوگرافی برای برچسپتان مناسب تر است.

ساخت برچسب هولوگرام امنیتی

لاهه یکی از اعضای آی.اچ.ام.ای,انجمن تولیدات بین المللی هولوگرام است و میتواند شما را به ساخت برچسپ های هولوگرام امنیتی که محصولات شمارا حفاظت کرده توصیه میکند.ما از تکنولوژی پیشرفته ی ساخت هولوگرام برای تکامل ,طراحی و تولید برچسپ های هولوگرام سفارشی استفاده میکنیم که میتوانند تمامی نیازهای عینی و امنیتی لازم را فراهم آورند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *