برچسب های هولوگرافیک فویل دارای الگو

درخشش خیره کننده

برچسب¬های هولوگرافیک سفارشی می¬توانند به بسته بندی،درخشش و زرق و برق اضافه کنند و باعث شوند که احتمالاً محصول شما بیشتر توجه مشتریان را به خود جلب کند. فویل هولوگرافیک به غیر از جذابیت بصری،می¬تواند روی ادراکات مربوط به محصول یا برند شما هم تأثیر گذار باشد که این به دلیل ظاهر و احساس با کیفیت آن است.این برچسب¬ها برای کار با اکثر کاربردها طراحی شده¬اند؛و ما معمولاً شما را به استفاده از یک روکش UV یا رنگ ورقه ورقه¬ای توصیه می¬کنیم که در این صورت برچسب¬های هولوگرافیک شما از سوی المان¬های مختلف،بهتر حفاظت می¬شوند.

با استفاده از فویل هولوگرافیک،آن را منحصر به فرد کنید

اغلب مشتریان بنای تصمیم به خرید خودشان را ظرف چند ثانیه می¬گیرند و به همین دلیل است که داشتن برچسب¬هایی که به صورت آنی بتواند کیفیت و شخصیت محصول شما را القا کند،بسیار مهم است.چون برچسب¬های هولوگرافیک یک آیتم خیلی خاص و ویژه هستند،ما حتماً نیاز داریم که یک سفارش حداقلی برای مواد داشته باشیم.بخش تخصصی خدمات مشتری شما قادر خواهد بود تعیین کند که چه مقدار مواد برچسب برای شغل شما نیاز است.ما همچنین می¬توانیم استیکرهای هولوگرافیک را در شکل¬ها و اندازه¬های مختلف چاپ کنیم.

هولوگرافیک و هولوگرام

هولوگرام یک تصویر سه بعدی است که توسط تداخل پرتوهای نور از یک لیزر یا دیگر منابع تشدید نور شکل می¬گیرد.هرچند گاهی این دو قابل تعویض و جایگزینی با یکدیگر هستند،ولی هولوگرام و هولوگرافیک دقیقاً با هم یکسان نیستند. هولوگرافیک معمولاً به یک ماده¬ی درخشان دلالت دارد که برای چاپ برچسب¬ها،استیکرها و غیره استفاده می¬شود؛در خالی که هولوگرام خودش به یک تصویر سه بعدی اشاره دارد.تخصص ما چاپ برچسب¬ها روی بدنه¬ی برچسب هولوگرافیک است و در حال حاضر ما برچسب¬های هولوگرام چاپ نمی¬کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *